​​​​​​​שיטות להרחקת יונים


המגורים בבית פרטי או משותף מזמנים לנו לעיתים מפגשים עם חיות שונות. לא מדובר על

חיות המחמד שלנו, שאותן אנחנו בוחרים להכניס הביתה. ג'וקים, יתושים, נחשים ויונים- כל אלו הן חיות, אשר נכנסות לעיתים לבתים שלנו ושעלולות להביא איתן נזקים מסוגים שונים. לכן, בשוק ניתן למצוא בעלי מקצוע שונים, שהמומחיות שלהם הוא בסילוק החיות הללו מהבתים שלנו, או במניעת כניסתן מראש. אלו המומחים בהרחקת יונים, הינם בעלי ניסיון ומומחיות, בכל מה שקשור לנושא של שיטות להרחקת יונים. מומחים אלו יודעים להתאים את השיטה הנכונה לפי מבנה השטח ולפי הדרישות של הלקוח ממרחיק היונים.

להקת יונים


איך מרחיקים יונים

שיטות להרחקת יונים מחולקות לפי השטח בו אפשר להשתמש בהן וההשפעה על היונים. שיטה אחת היא מריחת דבק מיוחד על האזור המיועד, שכשהיונה דורכת עליו, הוא גורם לה לאי נעימות. שיטה אחרת היא שימוש במלכודת, שלוכדת את היונה ומאפשרת את שחרורה במקום אחר. אלו שיטות שאומנם קיימות בשוק, אך נעשה בהן פחות שימוש, כי הן נתפסות כפחות הומניות ליחס לאמצעים אחרים. אמצעים אלו כוללים התקנה של עזרים שיוצרים מכשול (רשת או דוקרנים) או אמצעים להרחקה אלקטרונית של היונים, על ידי השמעת צלילים צורמים ליונים.איך בוחרים מרחיק

הכלל הטוב ביותר בעניין הזה הוא, שיש להזמין שירותי הרחקת יונים לפני שהן מגיעות לבית שלנו- שיטות להרחקת יונים עלולות להיות פחות יעילות ויותר מסובכות לביצוע, אם היונים כבר נמצאות באזור המיועד ובנו קן. מנגד, יישום השיטות עוד טרם הקינון יבטיח לכם שקט לאורך זמן. מעבר לכך, בדקו את הניסיון של מרחיק היונים- ככל שהמרחיק הוא מנוסה יותר, כך הוא יעשה שימוש בשיטות יעלות יותר, שמתאימות יותר לאזור הנתון. שיטות השונות נבדלות גם במחירים שלהן- האמצעים הפשוטים יותר, כמו רשת ודוקרנים, הם זולים יותר מאמצעי הדברה אלקטרונית. לבסוף, כאשר אנחנו מזמינים מרחיק יונים, המחיר מושפע גם משירותים נלווים שיש לבצע, כמו ניקוי לשלשת והרחקת כינים מקן היונה.

צריכים הרחקת יונים?

חברת מרחיקון היא חברה המציגה מקצועיות רבה, בכל מה שקשור להרחקה יעילה של יונים מהבית שלכם. כאשר הצוות המקצועי שלנו מגיע למבנה אשר נדרש בו יישום של שיטות להרחקת יונים, הוא בודק במדויק את תנאי השטח ובוחר אך ורק בשיטות, אשר מתאימות למאפיינים הפיזיים של המקום המיועד ושמסוגלת להציג את התוצאות הטובות ביותר.


תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק