כיני יונים

ידוע זה מכבר, כי היונים מהוות סכנה תברואתית ממדרגה ראשונה. הסכנה הגלומה במגע עם היונים נעוצה בשתי נקודות מפגש עם היונים. נקודת מפגש ראשונה היא לשלשת היונים- הלשלשת הזו מכילה חיידקים שונים, אשר היונה לקתה בהם ושיכולים להזיק לגוף שלנו במגוון דרכים. היונה מסוגלת לשאת חיידקים הגורמים למחלות שונות, אשר מסוכנות במיוחד לקשישים, לנשים בהריון ולילדים קטנים. סוג שני של סכנה מגיע ממגע עם כיני יונים. הכינים הללו מסכנות בעיקר יונים, שכן הן הפונדקאיות המועדפות עליהן. תחת זאת, הכינים עלולות להשתמש גם בבני האדם בתור אמצעי זמין להשגת המשאבים החיוניים להן.תופעות לוואי של היחשפות לכינים

כשאדם מסוים בא במגע עם כיני יונים, הוא יחשוד בכך ברגע שהוא יזהה עקיצות על הגוף שלו. עקיצות אלו עלולות להוביל לאלרגיות שונות ולפריחה בכל רחבי הגוף, שעלולה לעיתים להיות קשה. עקיצות אלו עלולות גם לגרד מאוד ובכך להציק למי שנעקץ על ידי הכינים. לא תמיד, מי שנעקץ על ידי הכינים, יזהה את מקור הבעיה- כיני היונים מסוגלות להגיע למרחק של עשרות מטרים מהקן ממנו הן יצאו. כך, אם איננו מודעים לכך שיש לנו קן יונים על הגג שלנו, לא נוכל לדעת כי העקיצות הגיעו מכיני היונים. כאשר אנו חווים עקיצות מכיני יונים, יש לגשת במהירות לרופא עור.

טיפול בכיני יונים

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הופעתן של כיני היונים היא למנוע מראש את קינון היונים בקרבת הבית שלנו. כאן, עומדים לרשותנו מבחר אמצעים להרחקת היונים, כמו מלכודות, דוקרנים ואמצעים אלקטרוניים. אם הכינים כבר מופיעות בבית שלנו, יש לבצע ריסוס של הבית, כמו ריסוס נגד נמלים או תיקנים. יש לבצע ריסוס נרחב בכל רחבי הבית, שכן הכינים מסוגלות אפילו לטפס על קירות הבית. יש לטפל ביעילות בכיני היונים, שכן כינים אלו עלולות לשאת מחלות שונות לבני אדם ולבעלי חיים.

טיפול אופטימלי למען הבריאות שלכם

אנו, בחברת מרחיקון, מגיעים עם ניסיון רב בריסוס והדברת מזיקים מסוגים שונים, כך שאנו ערוכים להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר גם בנוגע לכיני יונים. אנו יכולים לבצע פעולה משלימה להדברת כיני יונים וזאת על ידי הרחקה יעילה של קן היונים, שממנו יצאו הכינים. כאשר הכינים מכות בבית שלכם, אתם צריכים לבצע טלפון אחד, של איש מקצוע בתחום זה. ראוי שהטלפון הזה יתבצע אל חברת מרחיקון.  

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק