דוקרנים להרחקת יונים


בישראל, ניתן לראות בהרבה בנייני מגורים יונים ומלכלכות ומעבירות מחלות. לכלוך של יונים כגון לשלשת יונים, יכול לפגוע בכביסה וכן, ברכבים החונים מחוץ לבית. היונים גורמות לנזק תברואתי, כגון כיני ומחלות מעיים ואפילו לדלקת קרום המוח.. השיטות להרחקת יונים הן שונות. ניתן להתקין דוקרנים להרחקת יונים, רשתות, הדברה אלקטרונית או מלכודות, כאשר היונים נתפסות מרחיקים אותן למקום אחר, אך שיטה זו היא יעילה פחות. דוקרנים, כשמם כן הם, מיועדים לדקור את רגליהן של היונים, כך שלא יהיה להם נוח לקנן במקום בו הן נמצאות.

כאשר ליונה לא נוח, היא פשוט עוברת לקנן במקום אחר. בדרך זו ל הרחקת יונים, תוכלו להיות בטוחים כי ההרחקה תהיה יעילה.היתרונות בהתקנת דוקרנים להרחקת יונים


יש לציין כי ישנם יתרונות בהתקנת דוקרנים, היות ולא ניתן לראותם, כך שהם אינם בולטים. הדוקרנים, אינם מזיקים ליונים וקצותיהם החדות לא ייגרמו ליונים להיפצע, כך מי שחס ליבו על בעלי חיים, יכול להיות סמוך ובטוח, כי לא יאונה להם כל רע, חוץ מחוסר נוחות שירחיק אותן למקום אחר שזו בעצם המטרה להצבת דוקרנים להרחקת יונים. כאשר המשטח של היונים, הוא אינו יציב לנחיתה הן מתרחקות. לסיכום, סביבה עוינת ליונים שלא תגרום להן לביטחון ונוחות, זה מה שיביא בסופו של דבר להרחקתן הסופית.

היכן ניתן להתקין דוקרנים נגד יונים

בגגות, בחלונות ובמסתורי כביסה, במיוחד במקומות בהם היונים אוהבות לקנן, ניתן להתקין את הדוקרנים. זו הסיבה שרק חברה המתמחה בהרחקת יונים, תדע במדויק, היכן להתקין דוקרנים להרחקת יונים. ישנם סוגים שונים של דוקרנים, כגון, כאלה שעשויים מפלסטיק, אך הם אינם יעילים כמו דוקרנים העשויים מחומרים מסיבים ועמידים יותר, כמו דוקרנים העשויים מנירוסטה. ניתן לברר עם חברות המתמחות בהרחקת יונים, אילו דוקרנים הם מחזיקים לביצוע הרחקת היונים.

בישראל, שהיא ארץ חמה, דוקרני פלסטיק לא יהיו יעילים מהסיבה הברורה, הפלסטיק נוטה להישבר, היות והחום הקופח של השמש גורם לדוקרנים להישבר מהר יחסית, מה שלבטח לא היינו מעוניינים.דוקרנים ליונים

בישראל, ישנן הרבה חברות העוסקות בהרחקת יונים ויש למצוא את הוותיקות והמקצועיות ביותר. חברת מרחיקון, הינה החברה האמינה והמקצועית, המעניקה שירות יעיל ואדיב. תוכלו לבצע הרחקת יונים במחירים סבירים. לחברה, יש את הציוד העדכני והיעיל להרחקת יונים. תוכלו לקבל ייעוץ והצעת מחיר לפני שתחליטו להזמין את שירותיה של החברה.

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק